Masz pytania? +48 512 985 884

O nas

Eco Life Dystrybutor Couleur Caramel, Love Bio Bema, Kozi , Naturalnych świec sojowych EcoLife Candles W Eco Life ponad wszystko cenimy sobie jakość oferowanych produktów oraz satysfakcję klienta.

Eco Life jest wyłącznym importer-dystrybutorem Couleur Caramel, Love Bio Bema, najlepszych naturalnych i profesjonalnych marek do pielęgnacji na polskim rynku. W naszej firmie otrzymacie Państwo profesjonalne linie kosmetyków ekologicznych Couleur Caramel makijaż, oraz Love Bio Bema pielęgnacja. Dodatkowo wprowadziliśmy własny produkt, gąbki do makijażu Kozi. W 2018 roku postanowiliśmy uruchomić produkcję pod własną marką naturalne świece sojowe zapachowe oraz do masażu.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.COULEURCARAMEL.PL  tam znajdziecie Państwo pełną ofertę.

Eco Life to zdrowe, lepsze życie

Jako firma, ciągle dbamy o rozwój, wprowadzamy nowy asortyment oraz dbamy o zadowolenie naszych odbiorców, czy to w kanale detalicznym czy też hurtowym.

Eco Life to nie tylko sprawdzone marki ale też gwarancja satysfakcji, ciągle podnosimy swoje kompetencje aby móc profesjonalnie doradzić w doborze asortymentu. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci, kosmetyczki, wizażyści.

Twoja satysfakcja to nasze zadowolenie.

Filozofia

Zdrowy tryb życia ma coraz większe znaczenie w dzisiejszych, trudnych czasach. Coraz ciężej jest nam znaleźć chwilę dla siebie. Coraz ciężej jest nam odpocząć, odprężyć się.

Inspiracją do powstania Eco Life była chęć przekazywania wiedzy o życiu, zdrowiu i urodzie. Wszystko to ma pomóc nam w odnalezieniu upragnionego spokoju.

Eco Life służyć będzie za to wszystkim tym, którzy poszukują produktów najwyższej jakości. Produktów naturalnych i ekologicznych. Twoje zadowolenie, to nasza satysfakcja.