Masz pytania? +48 512 985 884

O nas

Eco Life Dystrybutor Couleur Caramel, Love Bio Bema, Kozi , Naturalnych świec sojowych EcoLife Candles W Eco Life ponad wszystko cenimy sobie jakość oferowanych produktów oraz satysfakcję klienta.

Eco Life jest wyłącznym importer-dystrybutorem Couleur Caramel, Love Bio Bema, najlepszych naturalnych i profesjonalnych marek do pielęgnacji na polskim rynku. W naszej firmie otrzymacie Państwo profesjonalne linie kosmetyków ekologicznych Couleur Caramel makijaż, oraz Love Bio Bema pielęgnacja. Dodatkowo wprowadziliśmy własny produkt, gąbki do makijażu Kozi. W 2018 roku postanowiliśmy uruchomić produkcję pod własną marką naturalne świece sojowe zapachowe oraz do masażu.

Eco Life to zdrowe, lepsze życie

Jako firma, ciągle dbamy o rozwój, wprowadzamy nowy asortyment oraz dbamy o zadowolenie naszych odbiorców, czy to w kanale detalicznym czy też hurtowym.

Eco Life to nie tylko sprawdzone marki ale też gwarancja satysfakcji, ciągle podnosimy swoje kompetencje aby móc profesjonalnie doradzić w doborze asortymentu. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci, kosmetyczki, wizażyści.

Twoja satysfakcja to nasze zadowolenie.

Filozofia

Zdrowy tryb życia ma coraz większe znaczenie w dzisiejszych, trudnych czasach. Coraz ciężej jest nam znaleźć chwilę dla siebie. Coraz ciężej jest nam odpocząć, odprężyć się.

Inspiracją do powstania Eco Life była chęć przekazywania wiedzy o życiu, zdrowiu i urodzie. Wszystko to ma pomóc nam w odnalezieniu upragnionego spokoju.

Eco Life służyć będzie za to wszystkim tym, którzy poszukują produktów najwyższej jakości. Produktów naturalnych i ekologicznych. Twoje zadowolenie, to nasza satysfakcja.