Masz pytania? +48 512 985 884
Eco Life

Świeca Sojowa Botega wood Line

Kod produktu: 8050
100% Naturalna świeca sojowa Eco Life
Zapach: BOTEGA
(główne nuty zapachowe: bergamotka, zielona herbata, biały pieprz, geranium, jałowiec, drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo, wanilia)
Waga 220 gr
Szklanka 310 ml
Intensywny zapach
57.00 PLN
Dostępny w magazynie
Opis produktu

Naturalna Świeca Sojowa Botega

seria wood line to seria cięższych, charakterystycznych zapachów o nutach drewna i perfum

.Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

 

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

 

Instrukcja: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Czas palenia: do 60 h
Waga: 220gr - 310 ml
Opakowanie karton z wypełnieniem

Skład : naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycja zapachowa

Marka Eco Life
Pojemność 220g

Do tego produktu polecamy

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.