Masz pytania? +48 512 985 884
Eco Life

Świeca Sojowa Brownie Eco Life

Kod produktu: 8062
100% Naturalna świeca sojowa Eco Life
Brownie
Połączenie słodkich nut zapachowych przypominający do złudzenia ciasto czekoladowe z polewą. Zapach nie jest mdlący ani zbyt intensywny.
Waga 140 gr
Szklanka 205 ml
Intensywny zapach
52.00 PLN
Dostępny w magazynie
Opis produktu

Naturalna Świeca Sojowa Brownie

Jesień Zima to kolekcja dedykowana zapachom świąt ale i też świece dedykowane do nastroju zimowego. Patrząc jednak na to iż zapachy dobraliśmy tak aby mogły wam również towarzyszyć przez cały rok :)

W kolekcji znajdziesz zapachy:

- Pudding Dyniowy- Pieczone Jabłko- Tarta Dyniowa- white christmas- Brownie- Grzane Wino- Pikantna pomarańcz- Cynamonowa

 

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

 

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

 

Instrukcja: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Czas palenia: do 50 h
Waga: 205gr - 270 ml
Opakowanie karton z wypełnieniem

Skład : naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycja zapachowa

Marka Eco Life
Pojemność 140g

Do tego produktu polecamy

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.