Oferta Dystrybucyjna

Witamy Was gorąco, utworzyliśmy nową ofertę dystrybucyjną na nasze marki, Kozi Professional, Love Bio oraz Couleur Caramel. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, dystrybutorów do wprowadzenia naszego asortymentu. Nasze marki są coraz bardziej rozpoznawalne na rynku a informacje zwrotne od naszych klientów detalicznych, potwierdzają, że decyzję o dystrybucji tych marek były jak najbardziej trafione.

Dla przypomnienia o naszych markach, kilka informacji

Couleur Caramel – profesionalna marka do makijażu eko i bio ceniona na całym świecie przez wizażystów, również doskonale sprawdza się jako marka do codziennego użytku. Certyfikowana Eko i Bio

Love Bio – doskonała pielęgnacja plus środki lecznicze oczywiście również marka certyfikowana i ekologiczna. Doskonałe rozwiązanie pod kątem problemów ze skórą tłustą , wrażliwą. Jeden z najlepszych toników witaminowych jak i wiele innych produktów np dla dzieci.

Kozi Professional – najlepsza na rynku gąbka w tej cenie do makijażu i ombre. bez latexu. Bardzo trwała, dająca niepowtarzalny efekt makijażu. Przeznaczona do korektora, podkładów.