Couleur Caramel wspiera prawa zwierząt

Couleur Caramel to nie tylko marka organiczna i profesjonalna. To też marka, która szanuje naturę oraz jej zrównoważony rozwój. Dlatego też produkty Couleur Caramel nigdy nie były, nie są i nie będą testowane na zwierzętach. Mało tego, Couleur Caramel współpracuje z francuską organizacją One Voice.

onevoice

One Voice to największa francuska organizacja wspierająca prawa zwierząt. Została założona w 1995 roku. Walczy ona o to, aby zwierzęta miały prawo do szacunku i życia na jakie zasługują. Organizacja ta jest przeciwna wykorzystywaniu zwierząt do testowania produktów, np. kosmetyków. Couleur Caramel również, dlatego obie te organizacje łączą wspólne wartości.

Oprócz tego, One Voice stara się o to, żeby zwierzęta nie były wykorzystywane w cyrkach, nie były niewolone, wykorzystywane do katorżniczej pracy oraz miały godne warunki życia na wszelkiego rodzaju farmach organicznych.

Korzystając z produktów marki Couleur Caramel masz 100% pewności, że nie były i nie będą one nigdy testowane na zwierzętach, a jedynie na ochotnikach. To nie tylko marka, to również nowa droga życia, która pozwala wspierać najważniejsze wartości.